Napisali o nas
Linki
Praca
Mapa strony

Centrum Języków Obcych LEADER, ul. Pszczyńska 17 43-190 Mikołów
 tel: 502 472 123, email: info@leader-mikolow.pl

Zobacz panoramę jednej z naszych sal

Metody nauczania

Metoda Callana,  metoda tradycyjna czy BLS?

Przed zapisaniem się na kurs, na pewno będą się Państwo zastanawiali, która z metod jest bardziej skuteczna. Odpowiedź na to pytanie niestety nie jest łatwa, ponieważ nie ma jednej idealnej metody nauki języka, która byłaby odpowiednia dla wszystkich ludzi niezależnie od wieku, potrzeb i poziomu.

 

W naszej szkole oferujemy kursy prowadzone metodą tradycyjną, z naciskiem na konwersację, oraz kursy metodą Callana, a także metodą BLS (obie z dostępem do platformy internetowej). Wszystkie metody gwarantują pełny sukces w nauce języka, natomiast wybór jednej z nich uzależniony jest od indywidualnych zdolności językowych, preferencji dotyczących uczenia się, celu i potrzeb, dla których pragniemy komunikować się w języku obcym.

 

Aby dokładnie określić Państwa potrzeby i pomóc dokonać trafnego wyboru kursu zapraszamy na indywidualne, bezpłatne konsultacje. Spotkania odbywają się w godzinach zapisów na kursy (15-20.00) lub w czasie, który jest dla Państwa dogodny (po uprzednim kontakcie telefonicznym  502 472 123).

 

Podczas konsultacji będą Państwo mogli podzielić się swoimi oczekiwaniami dotyczącymi nauki, poznać ogólne założenia programów nauczania, a także rozwiązać test pisemny i sprawdzić swoją umiejętność komunikowania się w obcym języku.


Serdecznie zapraszamy

Wykonanie: Reklama na Plus 2009
Centrum Języków Obcych LEADER, 43-190 Mikołów, ul. Pszczyńska 17, Mapa dojazdu, Telefon: 502 472 123, E-mail:info@leader-mikolow.pl